Põhjamaade noorte MV 9.-10.07.2016

Põhjamaade noorte meistrivõistlustest võttis osa meie klubist Melissa Priidel.

4×100 m vabalt segateateujumises tuli Eesti võistkond,mille koosseisu kuulus ka Melissa, I kohale.

Võistkonna aeg 3.45,03;

Hõbemedali sai Melissa Eesti võistkonna koosseisus 8×50 m segateateujumises, aeg 3.25,41.

Melissa parim individuaalala oli 200 m rinnuliujumine –  6.koht,ajaga 2.41,78.

4x100 V sega

 

Head Summer Cup

1.-4.juulini kestavad Stockholmis Head Summer Gup ujumisvõistlused.

Kahel esimesel päeval on  oma vanuseklassis (12/13 a.) medaleid võitnud Mihkel Melker Marran ja  Katriin Hansalu.

Mihkel Melker  –  5 kulda (400 m vabalt  4.47,20;  200 m kompleksi  2.33,57,100 m vabalt  1.00,39; 50 m rinnuli  34,26;  100 m liblikat  1.13,29) ja ühe pronksi  50 m liblikat  32,19.

Katriin – 3 kulda (100 m selili  1.09,03; 50 m selili  32,41;  200 m vabalt  2.26,69), ühe hõbeda (50 m liblikat  32,34) ja 2 pronksi (100 m vabalt  1.06,77;  100 m liblikat  1.13,96).

Viimasel võistluspäeval  võitis Mihkel Melker  100 m rinnuliujumise ajaga 1.17,77 ja  50 m vabaujumise  –  27,66.

Katriin  võitis  400 m kompleksujumise  ajaga  5.36,40.

Palju õnne!!!

Väljasõit Kurgjärve laagrisse 4.juulil

Kurgjärve laager treener Anu rühmale 4.-13.juuli.

Väljasõit esmaspäeval 4.juulil kell 9.00 Trummist, Nõmme spordikooli parklast  Külmallika t.

Kogunemine kell 8.45.

Õnnitleme koolilõpetajaid

Sel aastal lõpetavd kooli meil mitu tublit ujujat.

Palju õnne Silverile gümnaasiumi ning Anetule, Rasmusele, Ronaldile, Kostjale ja Kristoferile põhikooli lõpetamise puhul. Edu edaspidistes ettevõtmistes ja tuult tiibadesse!

 

97. EMV kokkuvõte

97. Eesti meistrivõistlused olid sel aastal Ujumisklubi Briisile edukad – võideti hulgaliselt medaleid ning ujuti ka isiklikke rekordeid.
Individuaalselt võideti kokku 20 medalit.
Melissa Priidel võitis 5 kuldmedalit, 2 hõbemedalit (üks absoluut vanuseklassis) ja 3 pronksmedalit (üks absoluut vanuseklassis).
Silver Hein võitis 1 kuld-, 1 hõbe- ja 3 pronksmedalit.
Katriin Hansalu võitis 1 kuld-, 1 hõbe- ja 2 pronksmedalit.
Anett Pärismaa võitis 1 pronksmedali.

Tütarlaste võistkond (Melissa, Laura, Katriin, Tiina-Britt) võitsid kuldmedali 4 x 100 kombineeritud teateujumises ja hõbemedali 4 x 200 vabalt teateujumises.

Palju õnne kõigile osalejatele!