UK Briis jõuluvõistlus

Tähelepanu väikesed ja suured ujujad ning lapsevanemad!

Meie traditsioonilline jõuluvõistlus peetakse reedel 21.detsembril algusega kell 15.00.

Külla tuleb päkapikk ja ta tahaks teada kui palju lapsi kohale tuleb, et keegi ei jääks kingist ilma.

Teatage treenerile oma osavõtust!

Kaunist jõuluooteaega!!!

UK Briis jõuluvõistlus 2018 – juhend

Eesti noorte ja juunioride MV 23.-25.11-2018

23-25.novembril toimusid Tallinnas, Sõle t. ujulas Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlused.

Hommikul olid eelujumised ja õhtul finaalid ja pikemate distantside kiireim vahetus.

Tulemuste protokolli leiate siit.

Meie klubil läks võistlustel väga hästi. Kogusime 39 medalit sh.13 kulda,16 hõbedat ja 10 pronksi.

Üldarvestuses saime 3. koha, silmas pidades kuldmedalite arvu.

Kuldmedalid:

Melissa Priidel (J)  4 medalit – 50 R, 200 R  200 ko  400 ko

Katriin Hansalu (J) 2 medalit – 100 S  200 L

Elisabeth Viiding (N)  2 medalit  100 V  200 V

Uku Pärismaa (J)  1 medal  1500 V

4 x 100 m kombineeritud t/u neiud (K.Hansalu,M.Priidel,T.B.Kaljuvald,H.G.Hanvere)

4 x 50 m vabalt  t/u mix juuniorid (T.J.Hiiemaa,M.Priidel,T.B.Kaljuvald,U.Pärismaa)

4 x 50 m kombineeritud t/u mix juuniorid ( T.J.Hiiemaa,M.Priidel,U.Pärismaa,T.B.Kaljuvald)

4 x 50 m vabalt t/u mix noored  (K.C.Teder,E.Viiding,L.Vitsut,M.M.Marran)

Hõbemedalid:

Uku Pärismaa (J)  4 medalit – 50 V  100 V  200 V  400 V

Katriin Hanssalu (J)  3 medalit – 50 S  200 S  100 L

Elisabeth Viiding (N) 2 medalit – 50 V  400 V

Laura Vitsut (N)  2 medalit – 100 S  200 ko

Melissa Priidel (J) 1 medal  50 L

4 x 50 m vabalt t/u  neiud  (K.Hansalu,H.G.Hanvere,M.Priidel,T.B.Kaljuvald)

4 x 100 m vabalt t/u neiud (K.Hansalu,H.G.Hanvere,T.B.Kaljuvald,M.Priidel)

4 x 50 m kombineeritud t/u neiud ( K.Hansalu,M.Priidel,T.B.Kaljuvald,H.G.Hansalu)

Pronksmedalid:

Melissa Priidel (J)  2 medalit – 50 V  100 V

Laura Vitsut (N)  2 medalit – 100 S  200 ko

Katriin Hansalu (J) 1 medal – 400 ko

Tiina Britt Kaljuvald (J) 1 medal – 100 ko

Mihkel Melker Marran (N) 1 medal – 200 R

4 x 50 m vabalt t/u tütarlapsed  ( E.Viiding,M.Marran,K.Kann,L.Vitsut)

4 x 100 m vabalt t/u tütarlapsed ( M.Marran,L.Vitsut,E.Priidel,E.Viiding)

4 x 50 m  kombineeritud t/u mix  noored (H.H.Männik,M.Marran,L.Vitsut,E.Viiding)

Palju õnne !

Õnnitleme ka kõiki teisi finaali pääsejaid ja isiklike rekordite püstitajaid!!!

 

 

 

 

.

 

Laste Karikas I etapp, 17.nov. 2018

17. novembril 2018.a. peeti Sõle Spordikompleksi ujulas LASTE KARIKA I etapp.

Võistlus on mõeldud kõige noorematele ujujatele (7-10.aastased) Meie klubist võttis osa

28  tublit ujujat.

TOP – 6  hulka pääsesid:

Tüdrukud -2011 a.sünd.

Sofia PAIDRE    50 m vabalt   49,75  I koht; 50 m selili  56,40  II koht;

Laurette Ella EHA   50 m selili 53,85  I koht,  50 m vabalt  50,16  II koht;

Karolin METSUR  50 m vabalt  57,07  4.koht,  50 m selili  1.01,11  4.koht;

Tüdrukud 2010.a.sünd.

EHA,Charlotte Lukie  50 m vabalt  39,20  I koht,  50 m liblikat  46,59  I koht;

Poisid 2008.a.sünd.

Märt Lukas MARRAN  50 m liblikat  39,15  III koht,  200 m vabalt 2.48,63  4.koht;

Ralf RÄNDLA  100 m selili  1.29,05 III koht,  200 mvabalt  2.49,14  5.koht.

Parima tulemuse eest oma vanuseklassis võitsid karika Laurette Ella Eha (50 m selili 108 p.) ja

Charlotte Lukie Eha ( 50 m vabalt 200 p.).

Palju õnne!

Tulemusi saate vaadata siit.

 

 

 

 

 

EUL noortesarja I etapp ja Kalev Open

EUL noortesarja I etapp toimus reedel 9. novembril  Keila Tervisekeskuse ululas.

Kalev Open  toimus 10. -11.november Sõle ujulas.

EUL noortesarja A ja B tsooni, Tartu tsooni  ja KALEV OPEN tulemused leiate siit.

 

 

Tallinna meistrivõistlused

 17.-18. oktoobril 2018.a. toimusid Nõmme Ujulas Tallinna meistrivõistlused ujumisese mitmevõistluses. 

Juhendi leiate siit.

Tulemused leiate siit.

TOP  10-sse pääsesid:

Naised (2003.a.s. ja vanemad):                            Tüdrukud (2004.a.s. ja nooremad):

5. koht  Melissa Priidel  2629 punkti;                       5.koht  Elisabeth Viiding  2401 punkti;

8. koht  Katriin Hansalu  2375 punkti.                      7.koht  Laura Vitsut   2273  punkti.

Mehed ( 2002.a.s. ja vanemad) :                           Poisid (2003.a.s. ja nooremad):

5. koht  Silver Hein  2928  punkti.                            10. koht  Mihkel Melker Marran  2146  punkti.

 

Laura Vitsut võitis 100 m seliliujumise ajaga 1.08,67 ja Elisabeth Viiding  100 m vabaujumise ajaga  59,57.

Palju õnne!