EUL noortesari III etapp 22.06.2024 Pärnus

22.juunil 2024.a. toimub Pärnu 25 m  ujulas  EUL noortesarja  III etapp.

Võistluste algus kell 12.00, soojendus 11.00-11.45, sissepääs kell 10.40.

Võistlustel osalevad tüdrukud ja poisid  kolmes vanusegrupis – 

T/P  12 aastased

T/P  13 aastased

T/P  14 aastased.

Võistluste  juhendit näed  SIIT

Võistluste stardiprotikolli ja jooksvaid tulemusi  näeb  SIIN

EUL_NS stardiprotokoll_III_etapp PDF

Edukaid starte, briisikad!

________________________________________________________________________

Ja ongi võistlused peetud.

4 x 50 m vabalt segateateujumises võitis Briisi võistkond pronksmedali ajaga 1.50,64.

Ujusid Mark Rebane, Lenna Rooni, Charlotte Eha ja Luca Kotkin.

Luca Kotkin  P-2010  võitis pronksedali 100 m rinnuliujumises ajaga 1.13,58.

TOP-10-sse pääsasid:

Luca KOTKIN  P-2010  100 m rinnuli 1.13,58 III koht;  100 m vabalt  57,11  5.koht;

Lenna ROONI  T-2010  400 m kompleksi 5.30,05  4.koht;  100 m vabalt  1.02,63  5.koht;

Charlotte Lukie EHA  T-2010  100 m rinnuli 1.21,48  4.koht;  100 m vabalt  1.03,30  6.koht;

Mark REBANE  P-2010  100 m rinnuli  1.13,84  4.koht;

Renate SAAR  T-2012  100 m kompleksi  1.19,31  7.koht.

Palju õnne!

 

 

 

UK Briis kevadvõistlus 31.05.2024

Reedel, 31.mail toimus Nõmme ujulas Ujumisklubi Briis kevadvõistlus.

Seekord olid kavas teateujumised lapsevanemate ja õdede/vendade osavõtul.

Kavas oli 2×50 m vabalt teateujumine, võistkonnas laps+lapsevanem või õed/vennad.

Esimeses voorus ujusid laps+isa

Teises laps+ema,

Kolmandas laps+õde/vend

Neljandas üksikujujad,kes loositi 2 kaupa võistkondadesse.

 

Koondprotokolli leiate  SIIT

Pildid pannakse üles lähemal ajal meie FB lehele (olemas!)

 

Parima võistkondliku aja ujusid välja vennad Karl ja Kennert Jõgis – 48,87 (Kennerti  50 m aeg 23,65- parim),

Parima tütarlaste 50 m aja  27,44 ujus Evalotta Victoria Aabrams.

Looulikult tulid tabeli esiotsa võistkonnad, kus osalesid õed/vennad ujujad.

Aga voorus laps+lapsevanem esines tublilt perekond Rändla   – Aaron ja isa Kaupo  aeg 1.04,25  I koht,

 Ralf ja ema Kristina aeg  1.05,41  II koht.

Perekond Rannamäe  – Ralf ja isa Andres – aeg 1.06,92  III koht

Oli meeleolukas võistluspäev!

Aitäh osalemast!

 

 

Eesti juunioride ja noorte MV 16.-18.05.2024

16.-18.maini peetakse Kalev SPA Veekeskuse ujula 50 m rajal Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlusi.

Võistlus on 6-e osaline: hommikul on eelujumised, õhtul finaalid.

Hommikune osa algab kell 9.30, õhtune osa algab kell 17.00 (18.mail kell 16.00)

Juhendit näete   SIIT

Stardiprotokoll: EJNMV_2024_startlist

Võistluste käik ja tulemused –    LIVE

Võistluste tulemused PDF – SIIN

 

Kerget vett ja häid tulemusi, briisikad!

_____________________________________________________________________________________

20024 .a juunioride ja noorte MV peetud.

Noorte klassis  võitis

Ralf RÄNDLA  kuldmedali  200 m rinnuliujumises ajaga 2.20,43;

Lenna ROONI  võitis kaks hõbemedalit – 1500 m vabalt ajaga 18.46,64 ja 400 vabalt  ajaga 4.41,48;

Tütarlaste võistkond koosseisus E.Roasto,L.Rooni,F.Jamsa,M.Muidre  võitis pronksmedali 4×200 m vabalt teateujumises ajaga 9.15,22;

Poeglaste võistkond koosseisus M.L.Marran,R.Rändla,R.Rannamäe,L.Kotkin võitis pronksmedali 4×100 m kombineeritud teateujumises ajaga 4.13,81.

 

Juunioride klassis võitis

Kennert JÕGIS  hõbemedali  100 m seliliujumises ajaga  1.01,42.

 

Palju õnne!

 

 

 

 

 

 

 

 

Räimeralli II etapp 11.05.2024 Tartu

11.mail toimus Tartu Aura Veekeskuse 25 m ujulas Räimeralli II etapp.

Meie klubist võttis osa ainult kaks ujujat.

Eleanor TISLAR  T-15  võitis 25 m seliliujumises ajaga 20,93 hõbemedali  ja 25 m  vabaujumises   ajaga 18,84 proksmedali;

Hendryk KONT  P-13  saavutas  50 m  liblikujumises  6.koha (aeg 39,64)  ja 50 m vabaujumises 10.koha (aeg 35,03)

Palju õnne!

Tulemused  LIVE

Sõprade Kohtumine Hiiumaal 5.05.2024

5. mail k.a. toimus Hiiumaal Käina 25 m ujulas traditsioonilise ujumisvõistluse

SÕPRADE KOHTUMINE  III etapp.

Osalesid  UK Briisi, Pärnu SK, Haapsalu SK, Shark SK ja Hiiu Hüljes SK noored ujujad.

Juhendit näete  SIIT

Tulemused  SIIN

Oli toredaid tulemusi, jõudu edaspidiseks!