- 23. veebruaril on lühendatud tööpäev, ujula suletakse kell 15.00. Kõik klubi tunnid jäävad ära.
- 24. veebruaril on ujula suletud, seega tunde ei toimu.
- Laupäeval 25. veebruaril treener Anu ja Kristina tundi ei toimu.
Rubriik: Uudised
Madwawe Challenge 11-12.02.2017
Melissa Priidel ja Mihkel Melker Marran võitisd Madwavwe CH ujumisvõistluste I päeval kokku 5 medalit.
- Mihkel Melker kuld – 50 rinnuli, hõbe – 100 m selili, pronks – 100 m vabalt.
- Melissa hõbe – 100 m vabalt, pronks – 50 m liblikat.
- eelujumises püstitas Melissa 50 m liblikujumises ajaga 29,34 ja Mihkel Melker 50 m rinnuliujumises ajaga 32,69 võistluste rekordi oma vanuseklassis.
- Teisel võistluspäeval võitis Melissa 100 m rinnuliujumise ajaga 1.17,82, mis on võistluste vanuseklassi rekord.
- 50 m vabaujumises ja 50 m seliliujumises võitis Melissa pronksmedali.
- 100 m rinnuliujumise tulemusega võitis Melissa OPEN klassis pronksmedali.
- Palju õnne!
Noortesarja II etapp 4.02.2017
Laupäeval, 4.veebruaril toimus Keilas EUL noortesarja II etapp.
- Meie klubi ujujatest pääsesid TOP-10-sse
- Katriin Hansalu T-03 100 m selili 1.07,16 I koht; 50 m vabalt 29,06 II koht;
- Mihkel Melker Marran P-03 400 m kompleksi 4.59,67 I koht; 100 m selili 1.08,55 II koht;
- Laura Vitsut T-04 400 m kompleksi 5.46,22 I koht; 100 m liblikat 1.17,27 II koht;
- Elisabeth Viiding T-04 100 m selili 1.13,23 I koht; 400 m kompleksi 5.51,12 II koht;
- Hans Herman Männik P-05 50 m liblikat 35,11 II koht; 100 m kompleksi 1.15,31 II koht;
- Tiina Britt Kaljuvald T-03 400 m kompleksi 5.39,71 II koht; 100 m selili 1.12,00 III koht;
- Kertu Kann T-06 50 m vabalt 33,62 II koht; 50 m selili 37,99 III koht;
- Hanne Grete Hanvere T-03 400 m kompleksi 5.40,29 III koht; 100 m selili 1.14,78 5.koht;
- Hugo Johannes Maranik P-05 50 m selili 36,69 III koht; 50 m vabalt 31,62 7.koht;
- Emily Priidel T-05 100 m selili 1.18,69 4.koht; 50 m vabalt 32,88 8.koht;
- Karl Ghristopher Teder P-04 200 m kompleksi 2.43,03 4.koht;
- Ilona Koppel T-05 200 m kompleksi 3.11,34 5.koht;
- Elisa Tombach T-05 200 m kompleksi 3.14,34 6.koht;
- Erika Pajo T-06 100 m kompleksi 1.29,99 7.koht;
- Mari Ann Marran T-05 100 m selili 1.22,80 7.koht; 50 m vabalt 33,07 9.koht;
- Marta Kipper T-06 100 m kompleksi 1.31,65 8.koht; 50 m selili 40,94 9.koht;
- Hanna Kangur T-04 50 m vabalt 31,76 8.koht;
- Helen Jaagant T-06 50 m vabalt 36,05 9.koht; 50 m selili 41,82 10.koht;
- Henrietta Lippus T-06 50 m liblikat 45,21 10. koht.
4 x 50 m vabalt teateujumise võitis meie klubi võistkond koosseisus Katriin Hansalu, Karl Christopher Teder, Tiina Britt Kaljuvald, Mihkel Melker Marran ajaga 1.51,13.
- Oma vanuseklassi võitjateks kuulutati Katriin Hansalu ja Mihkel Melker Marran
Palju õnne!
Tartu Tähed II etapp 22.01.2017
Pühapäeval 22. jaanuaril toimus Tartus noorte ujumisvõistluse “Tartu Tähed” II etapp.
Meie klubi medalivõitjad:
- Hõbemadalid:
- Laura Liias T-07 50 m selili 45,03
- Joonas Salk P-07 50 m selili 43,30
- Kertu Kann T-06 100 m selili 1.22,20
- Kennert Jõgis P-06 100 m selili 1.26,27
- Pronksmedalid:
- Ralf Rändla P-08 25 m selili 20,85
- Frederic Mere P-07 50 m rinnuli 50,39
- Ron Rooni P-07 100 m kompleksi 1.37,16
Palju õnne!
Treeningud koolivaheajal
Treeningud koolivaheajal alates 2. jaanuar – 6.jaanuar 2017.
- Kursuste tunde ei toimu.
- Treener Kristina ja treener Anu on lastega laagris.
- Kõik lapsed, kes laagrisse ei läinud võivad tulla trenni iga päev kell 15.45, treener Tiiu Raud