EUL Noortesarja III etapp – B-tsoon

Noortesarja B-tsooni III etapp toimus laupäeval 7.aprillil Audentese ujulas (Tondi 84).

Võistluste tulemusi näete siit. 

Palju õnne kõikidele briisikatele, kes ujusid isiklikke rekordeid!

 Finaalist osavõtjaid näeb siit. Finaali pääseb igal alal 16 ujujat,v.a.400 m distantsid,kus pääseb edasi 8 ujujat.

Elisabeth Viiding ja Mihkel Melker Marran võitsid eriauhinna oma vanuseklassi parima tulemuse eest.

Elisabeth 400 m vabalt 556 punkti  ja Mihkel Melker 400 m kompleksi 488 punkti.

Palju õnne!

Tartu Tähed III etapp 25.03.2018

Pühapäeval, 25.märtsil toimus Tartus Aura keskuse ujulas ujumisvõistluse TARTU TÄHED  III etapp.

Meie klubi ujujatest pääsesid TOP-10-sse:

Märt Lukas MARRAN   P-08  50 m rinnuli 46,22  I koht, 100 m kompleksi 1.33,26 4.koht, 50 m vabalt 36,97  6.koht.

Charlotte Lukie EHA  T-10  25 m vabalt 18,80 III koht, 25 m selili  22,91 III koht.

Ron ROONI  P-07  100 m vabalt 1.12,31  III koht, 100 m kompleksi  1.24,09  III koht, 100 m rinnuli  1.39,57  6.koht.

Joonas SALK  P-07  100 m rinnuli  1.35,33  III koht, 100 m kompleksi  1.25,69  6.koht, 100 m vabalt 1.16,76  9.koht.

Ralf RÄNDLA  P-08  50 m vabalt  36,81  5.koht, 100 m kompleksi 1.33,81  5.koht,  50 m rinnuli 49,70  6.koht.

Helis LAANE T-08  50 m rinnuli  53,91  10.koht.

Katre ERIK  T-09   25 m liblikat  23,45  10.koht.

Palju õnne !

Kõiki tulemusi saad vaadata siit

Eesti Karikavõistlused ujumises 2018

 

17.-18. märtsil 2018.a. toimusid Tartus Aura keskuses Eesti Karikavõistlused 2018.

Võistluse võitis Audentese spordiklubi võistkond 697 punktiga.

Briisi klubi võistkond saavutas 5.koha 420 punktiga ja võitis väikese karika.

Võistluste tulemusi saab vaadata siit

Palju õnne kõigile võistkonna liikmetele,kõik te andsite väikese karika võidusse oma osa.

Silver HEIN  tõi koju 4 medalit –  kulla 200 ja 400 m kompleksujumises, hõbeda 200 m rinnuliujumises ja pronksi 100 m rinnuliujumises.

Melissa PRIIDEL võitis pronksmedali 400 m kompleksujumises.

Tütarlaste võistkond võitis hõbemedali 4 x 50 m kombineeritud teateujumises.

Ujusid Tiina Britt, Melissa, Katriin ja Elisabeth.

Õnnitlused!!!

Räimeralli III etapp 11.03.2018

Pühapäeval, 11.märtsil toimus Tartus Aura ujulas Räimeralli III etapp. Osavõtjad olid 8-11 aastased ujujad,

arvestust peeti sünniaastate kaupa. Osavõtjaid oli palju, mõnel alal oli stardis üle saja ujuja.

Tulemusi saate vaadata siit

Meie klubist pääsesid TOP-10-sse

Charlotte Lukie EHA  T-10  25 m vabalt 19,48  III koht; 25 m selili 22,03  III koht; 50 m vabalt  45,75  III koht;

Mette Merit PEENOJA  T-10  25 m vabalt 21,95  5.koht; 50 m vabalt 7.koht;

Ron ROONI  P-07  50 m liblikat 37,53  5.koht; 100 m kompleksi 1.25,60  5.koht,  100 m vabalt  1.13,70  6.koht;

Hans Herman KALJUVEER  P-09  25 m vabalt 18,21  5.koht, 25 m selili  21,19  10.koht;

Karolin TEDER  T-08  50 m vabalt  38,53  7.koht; 100 m kompleksi  1.38,17  7.koht;

Märt Lukas MARRAN  P-08  100 m vabalt  1.22,98  8.koht; 50 m vabalt  36,52  9.koht;

Laurette Ella EHA  T-10  25 m selili  27,37  8.koht;

Joonas SALK  P-07  100 m kompleksi  1.27,11  8.koht;

Katre ERIK  T-09  50 m liblikat  53,07  10.koht; 100 m kompleksi 1.58,46  10.koht.

Palju õnne!

 

 

 

IN MEMORIAM

Eesti sportlasperet on tabanud ootamatu kaotus – pühapäeval 18.veebruaril lahkus 81.eluaastal teenekas keskmaajooksja,

paljukordne Eesti meister ja rekordiomanik  PEETER VARRAK.

Südamlik kaastunne meie klubi ujujale Ernst Erich`ile ja perekonnale.