Keila SC hooaja lõpuvõistlus

Keila SC pidas 22.mail oma hooaja lõpuvõistluse.

Külalistena võtsid sellest osa ka mõned meie klubi väikesed ujujad.

Charlotte Lukie EHA  T/10   25 m selili 20,66  I koht,  25 m liblikat  23,49  I koht,

Emily PRIIDEL  T/05  50 m selili 36,05,  50 m liblikat 36,62  II koht,

Katre ERIK  T/09  25 m liblikat  24,77 I koht,  25 m selili  22,53  II koht,

Morten HEIN  P/09  25 m liblikat  I koht,  25 m selili  25,20  4.koht,

Ilona Marleen KOPPEL  T/06  50 m selili  37,50  III koht,  50 m liblikat  39,47  6.koht,

Laurette Ella EHA  T/11  25 m selili  20,70  4.koht.

 

                     Charlotte Lukie

Espoonlahti ujumisvõistlus – Laviaarid

12.-13. mail 2018.a. peeti Soomes Espoonlahti ujulas lahtine ujumisvõistlus LAVIAARID.

Meie klubi ujujad osalesid teisel võistluspäeval, kus ujusid 2 vanemat vanuseklassi : T14/15, P15/16 ja T-16/18, P-17/19.

TOP-8 pääsesid:

Katriin HANSALU T-14/15  200 m selili 2.26,53 I koht; 50 m selili 31,60  II koht; 100 m selili II koht;

Mihkel Melker MARRAN  P15/16  50 m rinnuli 31,65  I koht; 100 m rinnuli 1.10,74  III koht; 200 m rinnuli 2.35,68  III koht; 50 m vabalt 26,69  5.koht; 100 m vabalt 57,35  6.koht;

Tiina Britt KALJUVALD  T-14/15  50 m vabalt 27,58  I koht; 100 m vabalt  1.01,29  4.koht; 200 m vabalt  2.17,03  8.koht;

Melissa PRIIDEL  T-16  200 m kompleksi  2.25,70  I koht; 200 m vabalt  2.11,83  7.koht; 50 m selili  31,80  8.koht;

Laura VITSUT  T-13/14  200 m selili  2.28,52  II koht; 100 m selili 1.10,11  III koht; 50 m selili  32,45  4.koht;

Uku PÄRISMAA  P-17   400 m vabalt  4.25,19  III koht; 100 m vabalt  54,60  5.koht; 200 m vabalt  2.01,56  6.koht; 50 m vabalt 25,26  8.koht;

Elisabeth VIIDING  T-14/15 400 m vabalt  4.51,34  4.koht; 200 m vabalt  2.15,35  5.koht; 100 m vabalt  1.02,24  7.koht; 50 m vabalt 26,68  7.koht;

Rasmus KANNUS  P-17  200 m kompleksi 2.25,44  6.koht;

Hanne Grete HANVERE  T-14/15  400 m kompleksi 5.53,20  7.koht;

Teodor Juko HIIEMAA P-17  100 m selili 1.03,92  8.koht;

Anton GIRLIN  P-17  200 m kompleksi 2.31,86  8.koht.

Palju õnne!

 

Vaade Espoonlahti ujula tribüünile, mõned Briisi ujujad on ka pildile sattunud.

 

 

 

Räimeralli finaal 2018

Pühapäeval, 6.mail toimus Tartus Räimeralli ujumisvõistluse finaal.

Finaalist said osa võtta 20 paremat ujujat igast vanuseklassist. Autasustamisele kutsuti 6.paremat. Tulemusi saab vaadata siit.

Meie klubist pääsesid TOP- 10-sse:

Charlotte Lukie EHA  T-2010  25 m selili 21,66  II koht, 25 m vabalt 19,78  III koht 50 m vabalt 43,96  III koht;

Ron ROONI  P-07  50 m liblikat  35,65  III koht; 100 m kompleksi  1.22,37  4.koht; 100 m vabalt  1.13,07  7.koht;  50 m vabalt  31,95  8.koht; 50 m selili 38,53  9.koht;

Märt Lukas MARRAN  P-08  50 m rinnuli  45,50  III koht; 50 m liblikat 41,88  7.koht; 100 m vabalt  1.24,68  9.koht; 50 m vabalt  35,19  10.koht;

Ralf RÄNDLA  P-08  50 m rinnuli  46,99  4.koht;  50 m selili  41,45  6.koht;

Joonas SALK P-07  100 m kompleksi  1.24,71  5.koht; 50 m rinnuli  42,60  6.koht;

Mette Merit PEENOJA  T-10  25 m vabalt  21,46  5.koht; 50 m vabalt  54,45  10.koht;

Karolin TEDER   T-08  50 m selili 43,24  6.koht; 100 m kompleksi 1.38,61  10.koht;

Katre ERIK  T-09  50 m rinnuli  55,94  6.koht;

Frederic MERE P-07  50 m rinnuli  43,95  8.koht;

Minni Marit PEENOJA  T-08  100 m vabalt  1.27,77  9.koht;

Hans Herman KALJUVEER  P-09  25 m vabalt  17,68  9.koht;

Laurette Ella EHA  T-11  25 m vabalt  26,76  10.koht;

4 x 50 m kombineeritud segateateujumises saanutas Briisi võistkond II koha ajaga 2.41,55.

Ujusid Karolin Teder, Joonas Salk, Ron Rooni, Emilia Sell.

Palju õnne!!

 

 

 

  

Laste Karikas III etapp 2018

Tallinnas Sõle ujulas toimus laupäeval 21.aprillil 2018.a. noorte ujumisvõistlus LASTE KARIKAS.

Meie klubi ujujatest pääsesid TOP -6 hulka:

Charlotte Lukie EHA  T-10  50 m rinnuli 57,95 I koht; 50 m vabalt 42,25  II koht;

Ralf RÄNDLA P-08  50 m vabalt 35,14 II koht;  100 m kompleksi 1.31,92  III koht;

Joonas SALK  P-07  100 m kompleksi  1.25,31  III koht; 50 m rinnuli 44,02  5.koht;

Karolin TEDER  T-08  50 rinnuli 49,64  4.koht;

Katre ERIK  T-09  50 m rinnuli 1.00,36  6.koht; 50 m liblikat 55,26 6.koht;

Helis LAANE  T-08  100 m kompleksi 1.45,17  6.koht.

6 x 50 m  vabalt segateateujumises jäi meie klubi võistkond napilt neljandaks, aeg 3.58,58.

Ujusid Ralf Rändla, Hans H.Kaljuveer, Charlotte L. Eha, Katre Erik, Karolin Teder, Joonas Salk.

Palju õnne!

Tulemusi saad vaadata siit.

 

Noortesarja finalistid

EUL noortesarja finaali, mis toimub 2.juunil Keilas, pääsesid:

Tütarlapsed:

Elisabeth Viiding   T-04    50 vabalt  3; 400 vabalt 2;  100 selili 6;

Laura Vitsut  T-04    50 vabalt 10, 100 selili 8, 100 liblikat  8;  400 kompleksi  5;

Emily Priidel T-05  50 vabalt 13; 100 selili 5; 100 rinnuli 16; 100 liblikat  13;

Mari Ann Marran T-05  100 selili 14; 100 rinnuli  13; 400 kompleksi 8;

Kertu Kann  T-06  100 selili 12; 100 liblikat 6;  200 vabalt  11;  200 kompleksi 13; 50 vabalt 1.varu;

Helen Jaagant  T-06  50 vabalt 11;  100 liblikat 9;  200 vabalt 9;  200 kompleksi  1.varu;

Erika Pajo  T-06  100 selili 14;  100 rinnuli 9;  200 vabalt 10;

Laura Liias  T-07  50 vabalt 5; 50 selili  15; 50 rinnuli 8; 50 liblikat 5; 200 vabalt  3; 100 kompleksi 7;

Sandra Patzig  T-07  50 vabalt 8;

Johanna Simm  T-07  50 liblikat  13.

Poeglapsed:

Mihkel Melker Marran  P-03  50 vabalt 3; 100 selili 16; 100 rinnuli 3; 100 liblikat 11; 400 kompleksi  6;

Karl Christopher Teder P-04  50 vabalt 15; 100 rinnuli 8; 100 liblikat 12;

Hans Herman Männik  P-05  100 selili 3; 100 rinnuli 11; 100 liblikat  15;  200 vabalt 6;

Kennert Jõgis P-06  50 vabalt 11; 50 selili  12;  200 vabalt 12;

Jarko Miller P-06  50 rinnuli 1.varu;

Hendrik Einbetg P-04  100 liblikat  1.varu.