Head uut õppeaastat!

Head uut õppeaastat!

Klubi treeningtöö algab 3. septembril vastavalt tunniplaanile.

Kursuste tunnid algavad kas 12. või 13. septembril lähtudes tunniplaanist.

Jõudu treeninguteks ja kohtumiseni!

Põhjamaade noorte MV Riias, 14.-15.07.18

Briisi ujujate panus Eesti koondises

Põhjamaade noorte MV Riias 14.-15.07.2018
3. koht  T 4 x 100m kombineeritud 4:27.31 Eesti juunioride rekord (osales Katriin)

3. koht  T 4 x 100m vabalt 4:02.79 (osalesid Tiina Britt ja Elisabeth)

3. koht  Katriin 200m selili  2:24.63

4. koht  T 4 x 200m vabalt 8:55.61 (osales Elisabeth)

5. koht  Katriin 100m selili  1:06.81

6. koht  Mihkel Melker  100m rinnuli 1:08.98

7. koht  Tiina-Britt , 50m vabalt  27.52

7. koht  Laura 200 selili  2.26,27

8. koht  Laura 100 selili  1.07,78

15. koht  Elisabeth 200 vabalt  2.13,06

19. koht  Tiina-Britt  100 vabalt 1.00,84

21. koht  Elisabeth 100 vabalt  1.00,89

23. koht  Elisabeth 400 vabalt  4.49,05

Mihkel Melker  200 rinnuli 2.30,42 isiklik rekord

 

Palju õnne!

Eesti meistrivõistlused ujumises

Eesti 99. meistrivõistlused ujumises,mis toimusid 25.-27 juunil Tartus Aura veekeskuse ujulas, on nüüd selleks korraks läbi.

Kõiki tulemusi saad vaadata siit.

Meie klubi tublid ujujad võitsid kokku 27 medalit individuaaldistantsidel ja 3 medalit teateujumistes.

4 x 100 m vabalt teateujumises tütarlastele võideti kuldmedalid. Ujusid Laura Vitsut, Elisabeth Viiding, Katriin Hansalu, Tiina Britt Kaljuvald.

4 x 100 m vabalt segateateujumises juunioridele võideti kuldmedalid. Ujusid Uku Pärismaa, Rasmus Kannus, Laura Andla, Melissa Priidel.

4 x 100 m kombineeritud segateateujumises juunioridele võideti hõbemedalid. Ujusid Uku Pärismaa, Melissa Priidel, Rasmus Kannus, Laura Andla.

Medalivõitjad individuaaldistantsidel:

Melissa PRIIDEL (J)  3 kulda –  50 m liblikat,200 m kompleksi,800 m vabalt, 2 hõbedat –  50 m rinnuli,200 m kompleksi (op-kl.), 1 pronks – 400 m vabalt;

Silver HEIN ((op-kl.)  2 kulda – 200 m kompleksi, 400 m kompleksi, 1 hõbe – 200 m rinnuli;

Uku PÄRISMAA (J)  1 kuld – 1500 m vabalt;

Katriin HANSALU (N)  2 hõbedat – 200 m selili, 50 m selili, 3 pronksi – 100 m selili,200 m liblikat,200 m selil (op-kl.);

Tiina Britt KALJUVALD (N)   2 hõbedat – 50 m vabalt,100 m vabalt;

Elisabeth VIIDING (N)   1 hõbe – 200 m vabalt; 1 pronks – 100 m vabalt;

Laura VITSUT (N)  1 hõbe – 100 m selili, 1 pronks – 200 m selili;

Laura ANDLA (J)  2 pronksi – 200 m kompleksi,200 m vabalt;

Teodor Juko HIIEMAA (J)  2 pronksi – 200 m selili; 100 m selili;

Mihkel Melker MARRAN (N)  1 pronks – 50 m rinnuli;

Rasmus KANNUS  (J)  1 pronks – 200 m liblikat.

Palju õnne! 

 

 

 

 

EUL noortesari 2018

Laupäeval 2.juunil toimus Keila ujulas EUL noortesarja finaalvõistlus.

Osa võttis 16 paremat ujujat igal alal üle vabariigi, kes tõid oma klubile punkte vastavalt saavutatud kohale (1.koht 17p., 2.koht 15 p., 3.koht  14 p. jne.). Tulemusi saate vaadata siit:

Meie klubi kogus 470 punkti ja tuli 5. kohale.

Meie klubi finalistid tõid punkte alljärgnevalt:

Laura Liias  6 ala kokku 64 punkti;

Mihkel Melker Marran  6 ala kokku 57 punkti;

Laura Vitsut  4 ala  kokku  47 punkti;

Kertu Kann  5 ala  kokku  46 punkti;

Elisabeth Viiding  3 ala  kokku 43 punkti;

Karl Christopher Teder  4 ala  kokku  36 punkti,

Mari Ann Marran  3 ala kokku 31 punkti;

Hans Herman Männik  4 ala  kokku  31 punkti;

Kennert Jõgis  3 ala  kokku 23 punkti;

Helen Jaagant 3 ala  kokku 19 punkti;

Erika Pajo  3 ala  kokku  12 punkti;

Emily Priidel  3 ala kokku 18 punkti;

Endrik Einberg  1 ala  6 punkti;

Sandra Patzig  1 ala  5 punkti;

Johanna Simm  1 ala  2 punkti.

Teateujumised tõid kokku 30 punkti:

4 x 50 m kombineeritud segateateujumises ujusid H.H.Männik, M.M.Marran, L.Vitsut, E.Viiding – hõbemedalid;

4×50 m vabalt segateateujumises ujusid K.C.Teder,E.Viiding, L.Vitsut,M.M.Marran – hõbemedalid.

Palju õnne!